Новий рекорд - 33 ноти за секунду вставновив у Києві донечанин

  Від ля малої октави до третьої октави за 10 секунд.

  Новий рекорд - 33 ноти за секунду вставновив у столиці донечанин Сергій Путятов. До книги рекордів України він потрапив вже втретє. Попередні рекорди музиканта - 27 та 30 нот за секунду.Та цього разу Сергій не лише швидко зіграв, а й швидко підготувався - усього за місяць. Особливої програми тренувань у музиканта немає - іноді, зізнається, тижнями не бере гітару до рук, іноді - грає по 6 годин поспіль. Як і раніше, музикант невибагливий до інструменту. Каже, електрогітара, на якій втретє став рекордсменом, коштує 600 гривень. Наразі на досягнутому не збирається.

  Сергій Путятов, рекордсмен: "27, 30, 33, ну и дальше, дальше Насколько хватит моих сил. на сколько хватит моей скорости. Если я уже не смогу выгребать на гитаре, я , естесственно не буду подавать заявку. Я люблю быть честным. Инструмент у меня недорогой - стоимость 600 грн, Я специально подобрал такой инструмент, чтобы на нем творить чудеса. Чтобы показать музыкантам, что дело не в гитаре, а дело в пальцах, дело в мозгах, дело в тренировках".

  Віталій Зорін, експерт Книги рекордів України: "Я знаю, что такое гитара, я знаю, что такое медиатор, я могу исполнить 10 нот в течении минуты. Как можно сделать 330 за 10 секунд - я не понимаю. Я, может быть, нервничал даже больше чем Сергей, потому что, потому что предыдущая попытка перед рекордной у него была".

  Попередній матеріал
  Ікону Вишгородської Божої Матері повернули на Київщину
  Наступний матеріал
  Відкрилася виставка унікальних матеріалів про життя та творчість письменника Загребельного
  Теги: