Відкрилася виставка унікальних матеріалів про життя та творчість письменника Загребельного

  Виставка унікальних матеріалів про життя та творчість українського письменника Павла Загребельного відкрилася сьогодні у галереї Центрального державного архіву-музею літератури та мистецтва.

   Загалом в експозицї - майже три сотні експонатів. Серед них - листи, світлини, рукописи п`єc, романів, сценаріїв та виступів. Документи для експозиції збирали у кількох містах - у Києві, Дніпропетровську та Полтаві. Також в експозиції - особисті речі письменника. Їх надала дружина класика - Елла Загребельна. 

  Василь Шепелюк, куратор виставки: "Це, здебільшого, матеріали центральних державних архівів про його службову діяльність, про його участь у Шевченківському комітеті, який він очолював, звичайно, будуть також рукописи, ну найцікавіше це є листування, унікальні листи письменників старшого покоління: Антоненка-Давидовича, Голованівського, Первомайського до Павла Архиповича".

  Михайло Загребельний, син письменника: "Сьогодні це виставка, присвячена не одному писмьеннику, це - виставка історії повоєнної літератури. Тут є прізвища, імена, фотографії людей, з якими батько дружив, це, мабуть, головне. Таких, як Олександр Сазоненко ми можем побачити. а це люди, без яких він би не створив свої романи і не став би тим, ким він став".

  Попередній матеріал
  Новий рекорд - 33 ноти за секунду вставновив у Києві донечанин
  Наступний матеріал
  Можливіть відокремлення Шотландії від Великої Британії вирішуватимуть шотландці на референдумі
  Теги: