5.ua

Незаконна забудова у центрі Києва триває попри протести влади і мешканців [відео]

  Представник інспекції архітектурно-будівельного контролю передав відповідний документ юристу компанії-забудовника. Рішення, за законом, мало бути виконано одразу ж, але експерт та жителі навколишніх будинків запевняють – роботи зі зведення багатоповерхівки тривають. Нагадаємо, восени мешканці вулиці Жилянської заявили про незаконне знесення будинку номер 120-б та початок будівництва нового на прибудинковій території. Активісти неодноразово зносили паркан, що призводило до сутичок з охоронцями майданчика. У ситуацію втручалися народні депутати та голова Київської державної адміністрації. Попри це, компанія продовжила роботи, переконуючи – документи в них є, просто їх не показували контрольним органам.  

  Зорислав Бондарчук, юрист компанії-забудовника: «На той момент, коли виносився припис, він виносився за відсутності тих документів. Я так розуміюсь – вони звернулись, а ми вчасно не надали, або взагалі вони до нас не звертались».

  Дмитро Таранов, заступник начальника управління: «Інспекції не було надано з боку забудовника жодного документа – ні дозвільного, ні земельного законодавства. Воно вже має бути припинити будівництво, але воно триває. Я письмово буду звертатись до прокуратури щодо заходів прокурорського реагування.

  Журналіст: «А коли?»

  Дмитро Таранов, заступник начальника управління: «Сьогодні».

  Лідія Гончаренко, мешканка вулиці Жилянської: «Ми на це сподіваємось, що припис дасть і прокуратура вступиться за людей і почнеться якась зупинка цього будівництва. Тому що будівництво триває і вже захвачено прибудинкову територію будинку 125-го , знесено будівлю комунальної власності. Це ті ж люди – ми підтверджуємо, бачимо, що це ті ж люди».

  Попередній матеріал
  В аеропорту «Київ» затримують низку рейсів через туман
  Наступний матеріал
  У Волгограді на свята запровадили надзвичайний стан [відео]
  Теги:
  Loading...