5.ua

У Волгограді на свята запровадили надзвичайний стан [відео]

  Версію про організовану групу терористів, яка впродовж тривалого часу готувала у Волгограді вибухи, перевіряють російські спецслужби. Представники Слідчого комітету виявили багато спільних рис між двома атаками смертників, які сталися у місті впродовж минулої доби. Схожі вони й на підрив бомби терористкою, який стався у Волгограді в жовтні. Поки правоохоронці не встановлять, чи справді у місті працює організація зловмисників – там діятиме режим надзвичайного стану. Російська влада за допомогою нього спробує запобігти новим атакам.

  Володимир Степанов, заступник міністра із надзвичайних ситуацій Росії: «В городе действует режим чрезвычайного положения. Все организации работают по соответственным планам. Он будет действовать до конца праздников».

  Виконавцем учорашнього теракту на залізничному вокзалі Волгограда російські правоохоронці називають уродженця міста Волжськ республіки Марій Ел – Павла Печонкіна. Торік, згідно з інформацією ФСБ, він вступив до однієї з груп дагестанських бойовиків. Можливо, спільно з ним діяла й смертниця, про яку розповідають очевидці вибуху. Мовляв, саме на неї перед розривом звернула увагу поліція. Особу терориста, який підірвав сьогодні тролейбус – встановлюють.

  Володимир Маркін, голова відділу взаємодії зі ЗМІ Слідчого комітету Росії: «Останки отправлены на генетическую экспертизу, поскольку взрывчатка в обоих случаях почти идентична, это дает нам возможность говорить о взаимосвязи обоих терактов. Они, видимо, готовились в одном месте».

  Трьох бойовиків, які, за інформацією Національного антитерористичного комітету, готували атаки в різних містах упродовж новорічних свят, застрелили спецпризначенці в Кабардино-Балкарії. Тим часом, президент Володимир Путін наказав спецслужбам посилити заходи безпеки по всій країні. Звітуватимуть про виконану роботу правоохоронці особисто голові держави.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Незаконна забудова у центрі Києва триває попри протести влади і мешканців [відео]
  Наступний матеріал
  Янукович підписав закон про відповідальність за захоплення будівель
  Теги:
  Loading...