Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Кадр із відео програми \"Схеми\"

"Не може вся країна працювати на феросплавні заводи Коломойського" – Марунич

  Читайте по-русски
  Експерт зауважує: опосередковано Коломойський не доплачує податки до Держбюджету України

  Відомий олігарх Ігор Коломойський через свої феросплавні заводи виводить гроші в офшори. Про це 24 каналу розповів енергетичний експерт Дмитро Марунич.

  "Продукція Нікопольського і Запорізького феросплавних заводів продається за заниженими цінами. Різниця від виручки, яка б могла залишитися в Україні, виводиться в офшорні юрисдикції. З 2010 по 2017 роки від продажу базових феросплавів за кордон на офшорних рахунках Коломойського осіло близько 2,75 мільярда доларів", – говорить Марунич.

  Експерт зауважує: опосередковано Коломойський не доплачує податки до Держбюджету України. При цьому, наголошує фахівець, олігарх, користуючись лазівками в законодавстві, лобістськими можливостями, отримав певні преференції для своїх підприємств.

  "Феросплавні заводи – великі споживачі електроенергії. Підприємства, контрольовані Коломойським, через суд домоглися зниження тарифу "Укренерго" на розподіл електроенергії. В результаті підприємства олігарха платять менше, ніж інші. А є, приміром, електростанції, яким треба функціонувати. Зокрема, вугілля купувати. Не може вся країна працювати на феросплавні заводи Коломойського", – наголошує Марунич.

  Попередній матеріал
  РФ перекидає на Донбас важке озброєння – ГУР
  Наступний матеріал
  У кого більше: стали відомі розміри зарплат Зеленського, Богдана і заступників
  Теги: