Степан Полторак в Академії сухопутних військ
Степан Полторак в Академії сухопутних військ Міноборони

Не лише школярі: майже 5 тис. майбутніх офіцерів почали навчання у військових вишах

За словами міністра оборони, майже 200 курсантів вже мають бойовий досвід

До навчання 1 вересня стали не лише школярі, а й військові. Майже 5 тис. майбутніх офіцерів Збройних сил України почали сьогодні здобувати вишу освіту у військових вишах країни. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак, який відвідав урочистий старт навчального року в Львівській національній академії сухопутних військ.

За словами глави Міноборони, понад дві сотні курсантів вже мають бойовий досвід, отриманий у зоні проведення АТО. Крім того, майже всі викладачі також брали участь у війні на сході країни і тепер цей досвід передаватимуть молодшому складу. Він підкреслив, що головним завданням курсантів нині є ефективне навчання, адже від цього залежить життя особового складу Збройних сил.

"Час, коли ми навчали на пальцях, закінчився. Сьогодні бюджет Академії сухопутних військ достатній для того, щоб забезпечити ефективну підготовку майбутніх офіцерів. Ми маємо величезний потенціал досвідчених, підготовлених патріотичних викладачів. Ми маємо плеяду героїчних випускників", – зазначив під час виступу Полторак.

Дивіться також фотогалерею:

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

Попередній матеріал
Путін використовує Донбас як важіль тиску на Європу й Україну – Турчинов
Наступний матеріал
Біля кордонів Латвії зафіксували 5 військових літаків і 2 кораблі РФ