Дмитро Кривенко
Дмитро Кривенко robymo.com.ua

"Надихнути на нові досягнення": український баскетболіст-чемпіон показує майстер-класи школярам у маленьких містах

Читайте по-русски
Кривенко прагне зробити баскетбол більш популярним серед молоді

Один із найвідоміших у світі українських баскетболістів, дворазовий чемпіон світу з данко (кидоек в баскетболі, коли гравець підстрибує вгору і однією або двома руками кидає м'яч крізь кільце зверху вниз), YouTube-блогер Дмитро Smoove Кривенко розповів, як власним прикладом надихає школярів на досягнення. Про це йдеться в сюжеті проєкту "Робимо українське" компанії "Метінвест", пише УНІАН.

"Ми з моїми друзями їздимо по школах у маленькі містечка і показуємо фристайл, данки, граємо разом із ними, спілкуємося і заряджаємо їх (школярів – УНІАН) на нові досягнення. Поїздки по школах – там узагалі про гроші мови ніякої немає ... І ось ми всі разом такими заходами, YouTube-сходками, турнірами, івентами просуваємо український баскетбольний рух. Ми робимо українське", – сказав спортсмен.

Кривенко розповів, що свій YouTube-канал він створив не для монетизації, а для популяризації баскетболу серед молоді і для того, щоб на власному прикладі сприяти тому, щоб в нашій країні ставало, можливо, більше чемпіонів.

"Хотілося показати баскетбол своїми очима", – додає Дмитро.

Відеопроєкт "Робимо українське" – це серіал про українців, які прославляють нашу країну за кордоном і створюють щось унікальне. Його створила металургійна компанія "Метінвест" до свого 15-річного ювілею. Як пише джерело з посиланням на сайт "Метінвесту", присвячений річниці, металургія і гірнича справа є однією з ключових сфер економіки України. За останні 15 років компанія "Метінвест" заплатила 164 млрд грн податків і справила 142 млн тонн сталі. Також інвестувала 10 млрд дол. у роботу своїх підприємств і 2,5 млрд грн – в розвиток українських міст.

Попередній матеріал
Коломойський намагався через Ткаченка захопити Одеську кіностудію – що з'ясували журналісти
Наступний матеріал
"Про це нині говорить весь світ": Порошенко прокоментував розслідування щодо фінансових оборудок Зеленського і Коломойського
Теги:
Loading...