Начальників ЖЕКів на території яких будуть труїти собак звільнятимуть із роботи

  Звільнення з роботи загрожує начальникам ЖЕКів, якщо на їхній території - труїтимуть собак.
  Про це заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак. Сьогодні - він оглянув притулок для тварин у Пирогово. Віднині - він куруватиме питання безпритульних тварин у столиці. Цієї п’ятниці - відбудеться перша нарада, присвячена цій проблемі. Серед завдань адміністрації - збудувати нові притулки для тварин, а також - розширити уже існуючий притулок у Пирогово. Цьогоріч - КМДА має намір стерелізувати 6-ть тисяч собак. Наступного року - удвічі більше. Одна така процедура - коштує близько трьохсот гривень.

  Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "Нам треба вирішити зараз перше питання про те, що заборонена зараз анестезія. Ми повинні відновити, дати можливість таки отримувати анестезію нормально. Друге питання вирішити конкретно фінансування у притулку і зробити максимальну кількість пунктів для стерелізації".

  Тамара Тарнавська, президент міжнародної громадської організації товариства захисту тварин "SOS": "Стерелізувати тварин максимально треба якщо є, щоб зменшити кількість треба стерелізувати - то в Києві просто за кілька років вирішиться проблема. Але якщо нічого не буде робитися то їх буде 100- 200- 500 і так далі тисяч. Поки що ж розмовляють".

  Попередній матеріал
  Кінотеатр "Жовтень" знову під загрозою закриття
  Наступний матеріал
  Київські бари і ресторани нехтують Законом "Про обмеження куріння у громадських місцях"
  Теги: