Кінотеатр "Жовтень" знову під загрозою закриття

  Знову під загрозою закриття - кінотеатр Жовтень. Заклад - намагаються виселити із орендованої будівлі на вулиці Костянтинівський. Проти цього - десятки працівників і шанувальників кінотеатру.

  Сьогодні - вони пікетували Київський апеляційний господарський суд. Там розглядають подання "регіонала" Андрія Пінчука, який просить відмовити кінотеатру в оренді. На його думку, заклад не використовує усіх можливостей приміщення. Це уже не перша спроба - виселити кінотеатр. Чотири роки тому - міська адміністрація через суд вимагала розірвати договір оренди. Рік по тому, за ініціативи мера - "Жовтень" хотіли продати на аукціоні. Тоді кінотеатр - врятували громадські протести. Нині долю кінотеатру має вирішити суд.

  Учасник протесту: "Це живий кінотеатр, це храм мистецтва. Йому 80-т років. І кияни не можуть його віддати саме тому, що це частина історії Києва".

   Учасниця протесту: "Ну як ми можемо погодитися з тим. що сьогодні вирішуєься? Як ми можемо віддати кінотеатр, в якому ми живемо. Як ми можемо віддати ту культуру, яку ми несемо в народ".

  Попередній матеріал
  Вчителям і медикам у Києві повернуть муніципальні надбавки
  Наступний матеріал
  Начальників ЖЕКів на території яких будуть труїти собак звільнятимуть із роботи
  Теги: