На місці Танкового заводу не будуватимуть стадіон для Євро-2012

  По сім п`ятниць на тиждень - майбутній стадіон під Євро-2012 змінює свою географію. У мерії передумали будувати спорт-майданчик стадіон на Дарниці, на місці Танкового заводу.
  Найпевніше, його таки зводитимуть в районі Національного Виставкового центру. Про це повідомив перший заступник мера Анатолій Голубченко. Чиновник підтримав позицію міністра оборони Юрія Єханурова, який напередодні заявив, що землі свого відомства під стадіон не дасть. Та заразом пригрозив: "таким друзям-товаришам, які під шумок Євро-2012 вважають, що все, що погано лежить, заберуть, то Танкоремонтний завод - він добре лежить". Це Єхануров майже дослівно.

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: "Нормально, це його нормальна заява. Я вас завіряю, що буде будуватися на іншому місці стадіон. І ми побачимо, на тому тижні порбачимо. Я думаю, що день- два...  думаю, що на ВДНГ буде стадіон".

  Водночас чиновник повідомив, що мерія розраховує вже за тиждень почати демонтаж торгово-розважального центру "Троїцький" біля НСК "Олімпійський".
  Попередній матеріал
  Косово стане незалежним 17 лютого?
  Наступний матеріал
  ДАІ поділить Київ на зони й за кожною закріпить співробітника
  Теги:
  Loading...