Фото kiev.glo.ua

На місці Київського іподрому можуть побудувати торговий центр IKEA

  Влада Києва планує перенести Київський іподром за межі столиці, а на його місці може з’явитися торговий центр IKEA.


  Про це розповів голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, повідомляє УНІАН.

  Він зазначив, що на сьогодні змінено керівництво іподрому и наразі розглядається питання щодо подальшого формату його існування.

  “Сьогодні іподром має перспективу. Яку? Я вважаю, і спеціалісти, фахівці в цій галузі вважають, що іподроми в Україні в принципі не потрібні. Коли їх було 200 з лишком, це була система тоталізаторів українських, навіть союзна тоді. Це були високоприбуткові структури, де грали на гроші, і частина цих грошей надходила. Сьогодні це іграшки, які 1 або 2 рази на рік використовуються...”, - сказав Бондаренко, додавши, що на Київському іподромі “були одні перегони при Черновецькому і вони були шахрайськими”.

  Тому, за його словами, іподром треба трансформувати в систему кінноспортивних клубів, де можна тренуватись, відпочивати і т.д.

  “Спортивний клуб - туди і дітей можна возити. Тому ми хочемо виділити місце на узбережжі Дніпра за Києвом в хорошій природній зоні... І там створити прекрасний кінноспортивний клуб. Але не за гроші Києва, а за гроші, наприклад, фірми ІКЕА, яка попередньо вивчає можливість створення великого суперсучасного торгового центру на місці іподрому. Тобто, за інвестиційні кошти - створення такого кінноспортивного клубу під Києвом, а на місці іподрому буде торгівельний комплекс ІКЕА. Вони ж давно хотіли потрапити в Київ”, - продовжив Бондаренко.

  На прохання журналістів уточнити, де саме розглядається можливість розмістити такий клуб, Бондаренко назвав Конча-Заспу. “Там вже є під’їзди. Там є місцина така. Коням на природі краще, ніж в Києві”, - зазначив голова КМДА. 
  Попередній матеріал
  Сепаратисти нападають на шахтарів та намагаються зупинити роботу вугільних підприємств
  Наступний матеріал
  Австрія врятувала "Південний потік" в обмін на доступ до труби - Reuters