СТО, ілюстративне фото

На Луганщині українці відкривають прибуткові бізнеси за допомоги грантів – ЗМІ

  Всім хто відкрив власний бізнес, зокрема і на єврогранти, потрібні співробітники - це нові й нові робочі місця

  Альтернативою виїзду за кордон на низькокваліфіковану роботу, є відкриття власної прибуткової справи в Україні. Стартовий капітал українці можуть отримати через міжнародні благодійні організації. Про таке повідомляє "24 канал".

  Журналісти кажуть: всім хто відкрив власний бізнес, зокрема і на єврогранти, потрібні співробітники. Найбільший попит наразі спостерігається на машиністів й трактористів. Наявні місця й для управлінців.

  Так, наприклад, український агроном Юрій Талага з Луганщини заснував власну справу – разом із працівниками займається ремонтом та утепленням фасадів.

  "Ремонтими роботами Юрій займається давно. Їздив по всій країні. Відколи в Україні почалася війна, став на захист батьківщини. Повернувся у рідний Старобільськ, і там зайнявся улюбленою справою. А крім аграрної справи та будівельного бізнесу, він займається прокатом ремонтного обладнання. Найсучасніше закупив на європейські гроші, отримані за створення бізнес-проекту", – зазначають журналісти.

  Ще один українець Олександр Трощий у Старобільську організував власну СТО. Працівників найняв через центр зайнятості.

  "Усі, хто прийшов до центру зайнятості, мають можливість ознайомитися на інформаційному стенді з переліком міжнародних благодійних організацій, які надають гранти для підприємницької діяльності. Це реальні позитивні приклади, коли люди зверталися до міжнародних проектів, писали бізнес-гранти та отримували гроші на відкриття власної справи", − запевняє заступник директора Старобільського районного центру зайнятості Світлана Решетняк.

  Попередній матеріал
  Ріанна таємно зустрічається з "головним вампіром" Голлівуда – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Трагедія "Вікторії": з екс-директора табору хочуть стягнути понад 8 млн грн
  Теги:

  Нам треба зупинити трудову міграцію – Гройсман

  "Наші не повертаються": Кравчук про еміграцію українців до країн Заходу

  Українська влада робить багато, щоб зупинити трудову міграцію – Данилишин