Робітник

Нам треба зупинити трудову міграцію – Гройсман

  На відповідну програму навчання вищої профтехнічної освіти цього року спрямують 100 млн грн

  Уряд України підготував низку ініціатив щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів у рамках дій щодо припинення трудової міграції. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну.

  "Сьогодні до промисловості України є величезний інтерес – як внутрішніх підприємців, так і зовнішніх інвесторів, які сьогодні заходять в Україну і будують нові виробництва. Але перше питання, яке потрібно вирішити, – це підготовка кваліфікованих робітничих кадрів", – наголосив Гройсман.

  "Що тут приховувати, коли ми бачимо, що є серйозна міграція трудових людей, які шукають працю в Європі та у світі. Шукають, тому що там є нормальні умови роботи, з одного боку, з іншого боку – вища заробітна плата", – додав чільник уряду.

  Як наслідок, Гройсман підкреслив, що необхідно забезпечити підготовку кваліфікованих робочих кадрів.

  "І тут питання вищої профтехнічної освіти виходить на перший план. Ми почали модернізацію програм навчання. Ця програма вже другий рік поспіль працює. В цьому році ми на неї спрямуємо 100 млн грн", – зазначив він.

  "Нам треба зупинити трудову міграцію, створити нормальні умови, щоб люди працювали в Україні. Такі умови почали створюватися. Я думаю, що за місяць-два це зробити неможливо. За декілька років можливо вирішити питання, щоб люди почали повертатися", – резюмував прем'єр-міністр.

  Попередній матеріал
  Цукерберг визнав, що Facebook зберігає історію браузера користувача
  Наступний матеріал
  Зловживання на підприємстві: СБУ проводять обшуки в "Укрзалізниці"
  Теги: