Богдан Данилишин

Українська влада робить багато, щоб зупинити трудову міграцію – Данилишин

  Водночас, варто пам'ятати, що виїзд за кордон у пошуках роботи – не обмежується лише Україною

  Українська влада наразі докладає зусиль, аби сповільнити процес виїзду громадян країни за кордон у пошуках роботи, проте варто пам'ятати, що трудова міграція – це процес світового масштабу. Про це заявив у ефірі телеканалу "112 Україна" голова ради Національного банку та колишній міністр економіки Богдан Данилишин.

  З його слів, найбільш важливі стимули для українців залишатися у своїй країні – це створення робочих місць та залучення інвестицій.

  "Я знаю, що багато робить і уряд, і Президент, щоб створювати відповідні умови для праці в Україні. Тобто залучати сюди інвестиції, створювати робочі місця, підвищувати продуктивність праці. Це нелегкий процес. Я згоден з тим, що багато хто мене буде звинувачувати, що це наразі неможливо", – зазначив чільник ради НБУ.

  Водночас, за словами екс-міністра, процес трудової міграції хоч і не можна назвати позитивним для економіки, але він не обмежується лише Україною.

  "Сам факт, що кваліфіковані люди їдуть з України, звичайно, звужує можливості нашої економіки та зменшує можливості для економічного зростання. Це факт. На жаль, ця тенденція не тільки в Україні, вона скрізь. Як у народі кажуть "риба шукає, де глибше, а людина – де краще". Люди їдуть у Польщу, поляки їдуть до Британії і далі. Тобто трудова міграція – це об'єктивний процес", – наголосив Данилишин.

  Попередній матеріал
  За три роки Україна продала Індії військової продукції на $ 400 млн – Букін
  Наступний матеріал
  Україна має офіційно припинити участь у статутних органах СНД – Порошенко
  Теги: