На Київщині відкрили ще один дитячий будинок сімейного типу

  До Дня захисту дітей у селі Дорогинка Фастівського району відкрили притулок сімейного типу. Цей район - рекордсмен на Київщині: у ньому вже працює п’ять таких закладів.
  У будинку мешкатиме родина Синявських. Вони вже мають семеро рідних дітей та взяли на виховання п’ятьох з інтернату. Щоби прогодувати усю родину - тримають чимале господарство: свиней, корів, овець та свійських птахів. До Дорогинки з подарунками та привітаннями до новосілля приїхав губернатор області Анатолій Присяжнюк. За його словами, на облаштування будинку витратили близько мільйона гривень. Усього ж у області працює більш, як три десятки будинків сімейного типу, а от дітей, які потребують родинного тепла на Київщині, понад три з половиною тисячі.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ці будиночки, які на сьогоднішній день не використовуються, ми могли їх використати ось так, як ось цей будинок. Ну що? Я скажу - я радуюсь, що є така сім’я, що вони проявили патріотизм. Це гордість Київщини".

  Лариса Синявська, мати-героїня: "Ми тут уже живем півгода, в цьому будинку, кімнат тут багато - я ще їх і не рахувала - наверно 8 ілі 9. Ну, як живем? Нормально. Условія хороші".

  Попередній матеріал
  Київ готується до відкриття купального сезону
  Наступний матеріал
  Цьогоріч на Київщині близько 5,5 тис. школярів стали випускниками
  Теги: