Цьогоріч на Київщині близько 5,5 тис. школярів стали випускниками

  Понад п`ять з половиною тисяч випусників попрощалися зі школою на Київщині. З них п`ять сотень отримали золоті та срібні медалі.

  У більшості міст та сіл області вже пройшли випускні вечори. Зокрема, напередодні відсвяткували й у Борисполі. Привітати випускників приїхав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. На головній площі міста зібралися понад двісті 11-класників та кілька тисяч містян. Вони пройшли святковою ходою вулицями міста. Святкування тривало до ранку - за традицією, випускники зустрічали світанок.

  Випускники: "Дуже багато емоцій, навіть не знаю чого більше - суму або радості".

  Випускники: "Спочатку було більше радості, адже ми випускаємось, але потім я зрозуміла, що школа - закінчено все, нове життя і тому дуже сумно все".

  Випускники: "Рік закінчили, з людьми, з якими ми йшли пліч-о-пліч 11 років, дуже сумно з ними прощатися. Але свято було неймовірне".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Випускні вечори розпочалися в суботу, неділю і понеділок. В цьому році закінчують школу 98 дітей із інтернатів і в нас відпрацьована ціла програма, щоб цих дітей держава підтримала, щоб ми їх супроводжували, щоб вони не залишилися один на один".   

  Попередній матеріал
  На Київщині відкрили ще один дитячий будинок сімейного типу
  Наступний матеріал
  Хокейний клуб "Донбас" гратиме у Вищій лізі Росії
  Теги: