Київ готується до відкриття купального сезону

  Завтра у столиці стартує купальний сезон. Цього року приймати відвідувачів готові лише одинадцять пляжів з майже тридцяти, які обслуговує комунальне підприємство "Плесо". Там уже почистили пісок та воду. А скоро поставлять нові громадські вбиральні і навіть обладнають спортивні майданчики. Як готуються до відкриття пляжного сезону дізнавалися наші кориспонденти.

  За допомогою ось такого нехитрого пристрою Віталій Анатолійович щодня чистить пісок на Дитячому пляжі в Гідропарку. За годину роботи сміття у кульку назбиралося чимало.

  Віталій Костенко, прибиральник: "Оце я за день так багато. Ну оце я начистив за час десь. І бумажки, і пробки від бутилок, знаєте, і окурки, а пробки від бутилок - вони ж ріжуть ногу".

  Проте ось ця жінка у чистоті пляжу сумнівається.

  Відпочивальниця: "То что вы сейчас ходите, убираете, это не то что было два-три года назад".

  Попри все, Дитячий пляж у Гідропарку називають одним із найохайніших місць відпочинку біля води у столиці. Пані Наталя тут відпочиває з дитинства. Сьогодні сюди прийшла з власними дітьми. Переконує: з кожним роком улюблений пляж стає дедалі кращим.

  Наталя Віхарєва, киянка: "Цікавіше стало, навіть фонтанчик питний запрацював, бо він раніше не завжди працював".

  А це вже інша зона відпочинку: Синьоозерна, що на Виноградарі. Тут купатися заборонено. Проте, попри відсутність рятувальників, медпункту та громадських вбиралень, у вихідні та святкові дні тут яблуку ніде впасти.

  Відпочивальники: "Жарко і хочеться десь чуть-чуть окунуться".

  Відпочивальники: "То говорят специально, чтоб не купались. Лучше б облагородили его, сделали тут все, чтобы людям было приятно отдыхать".

  Найчастіше сюди приходять, щоб відпочити в компанії друзів, розповідає Ольга Сергіївна. Через це часто зайва чарка оковитої стає фатальною.

  Ольга Калиніна, завідувачка зони відпочинку "Синьоозерна" КП "Плесо": "Ну вот Михаил Иванович в прошлом году утонул, отставник. Он всегда культурно отдыхал, а то - какие-то неприятности в семье и он с самого утра начал пить, угощать на солнце, а потом полез купаться и утонул".

  Щоб попередити нещасні випадки на воді, інструктаж із техніки безпеки відпочивальникам проводять рятувальники.

  Загалом цього сезону приймати відпочивальників будуть одинадцять пляжів столиці. На всіх почистили пісок, воду та відремонтували питні фонтанчики. Невдовзі поставлять нові вбиральні й навіть обладнають спортивні майданчики. Проте ще й досі не всі зони відпочинку, які вже завтра офіційно відкриються, отримали відповідні паспорти.

  Георгій Мепарішвілі, перший заступник генерального директора КП "Плесо": "Это процедура, невозможно сразу все одинадцать паспортов получить. У каждого есть свое пожелание, или что-то недоработали, мы устраняем это и на протяжении 15-20 дней мы постараемся все паспорты получить, которые мы заявили на сегодняшний день".

  Наталя Гончарова, Юрій Підлісевич, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Целовальник обіцяє поміняти бруківку та інженерні мережі на Андріївському узвозі
  Наступний матеріал
  На Київщині відкрили ще один дитячий будинок сімейного типу
  Теги: