На Київщині відбувся велофестеваль

  Напередодні на Київщині відбувся велофестеваль. Місто Українка вже втретє зібрала любителів залізних коней. Очолили спортсменів губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк та мер міста Павло Козирєв.

  Покрутити педалі до Українки з’їхалися ровери з усієї Київщини. Перед початком марафону спортсмени вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній хвилиною мовчання. До монумента поклали квіти. Цей велопробіг присвятили 66-й річниці визволення області від нацистів та пропаганді  здорового спосібу життя. Проїхатися на велосипеді приїхав і губеранатор області.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Хочем вшанувати пам’ять загиблих і показати молоді що можна жити без наркотиків, що можна жити без алкоголю. Вести здоровий образ життя. На Київщині ми берем зобов’язання побудувати 50 спортивних майданчиків, біля 100 км велосипедних доріжок. Чому в Українці? Тому що тут хороші природні рельєфи і ми створем базу велоспорту для Київської області".

  Понад 2-і сотні спортсменів накатали близько 7 кілометрів Українкою. Ровери вже втрєтє з’їжджаються до міста на велофест, уперше його провели торік.

  Павло Козирєв, мер Українки: "Один з напрямків, один з стартегічних - це місто дружнє для велосипдистів бо ми для себе визначили таку нішу туристичне місто і це один із напрямків розвитку туризму, саме велотуризму".

  Після марафону на спортсменів чекала польова кухня та святковий концерт. Частували велосипедистів кашею та чаєм. За трапезою обгорювали і призначення пробігу.

  Учасник велопробігу: "Нас тренер позвал что бы посмотреть что такое велопробег".

  Учасник велопробігу: "На тренировку приехали и обратно уеду, а участвовать в параде попросили".

  Чиновники переконують, в Українці і надалі проводитимуть велопробіги. Сподіваються, що наступний буде Всеукраїнським.

  Ксенія Дворнікова, Олександр Водін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Акції протесту тривають у Бельгії
  Наступний матеріал
  Проблеми з осіннім прибиранням столиці
  Теги: