Акції протесту тривають у Бельгії

  Акції протесту тривають у Бельгії. Через страйк залізничників дістатися з одного міста до іншого - можна лише автівкою або літаком. Міжнародні рейси потягів теж скасували, тож потрапити до Бельгії не можуть й іноземці. Поїзди, що прямують до королівства, зупиняються на прикордонних станціях. Триватиме страйк добу.

  Страйк бельгійських залізничників загрожує Європі транспортним безладом. Через Брюссель не курсуватимуть протягом доби і міжнародні поїзди. Влада країни пообіцяла розв`язати проблему за допомогою автобусів, утім поки що пасажири у розпачі.

  Пасажирка: "Весь час щось відбувається із потягами. Ось, зараз страйк. У нас же економічна криза! Я все розумію, але від цих страйків страждають, передусім, прості люди".

  Працівники невдолені намірами керівництва - реструктуризувати підрозділ вантажних перевезень. Зокрема, перетворити його в окрему компанію, як того вимагає Євросоюз. Крім того, залізничники стверджують, що їм уже два роки не виплачують премій.

  Фелікс, протестувальник: "Це усе через те, що структура застаріла. Слід щось змінювати! Треба думати про людей. Адже ми терпіли до останнього!"

  Компанія "Євростар" заздалегідь закликала пасажирів скасувати призначені на понеділок поїздки. Багато людей встигли обміняти квитки або повернути гроші.

  Завершиться страйк залічничників об 11-ій вечора за київським часом.

  "5-й канал"

  Попередній матеріал
  Угорська компанія "МАЛ" готова заплатити потерпілим від аварії на глиноземному заводі
  Наступний матеріал
  На Київщині відбувся велофестеваль
  Теги: