На Київщині відбувся дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль

  Дитячим фольклорно-етнографічним фестивалем "Дитинства пісня Великодня" відсвяткували Пасху на Київщині.

  До Переяслав-Хмельницького уже вшосте з`їхалися народні колективи та майстри з усієї області. Цьогоріч показати свою майстерність захотіли більше півсотні колективів Київщини. Під народні співи гості свята куштували великодніх страв, милувалися дитячими вишивками і гончарними виробами. А кожен охочий власноруч міг зробити фігурку із глини, та навчитися українського танцю. Не обійшлося і без рекордів. З хліба, сала та цибулі освітяни області склали найбільший на Київщині бутерброд.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми цим самим хочем відродити культуру, повагу до держави, повагу до старших. Я пишаюсь тим, що молодь, на сьогоднішній день захоплена цим, і це велика справа, яку наші діти роблять".

  Віктор Бутник, начальник головного управління освіти і науки КОДА: "Родзинка цього фестивалю - це дитячий фестиваль, це освітянський фестиваль і що цей фестиваль має проходити у такому вигляді: під відкритим небом, без пафосу, без вичурності, а по-дитячому, абсолютно вільно, спокійно, діти по черзі виходять на цю сцену".

  Попередній матеріал
  Лікарі радять не зловживати великодніми ласощами
  Наступний матеріал
  У Києві стартувала "Білоруська весна"
  Теги:
  Loading...