На Київщині відбулася олімпійська естафета

  "Передай вогонь Перемоги" під такою назвою на Київщині відбулася олімпійська естафета, з нагоди літніх Ігор, що за кілька днів розпочнуться у Лондоні. Спортсмени пронесли символічний вогонь через 10ть міст області.

  Бігли двома маршрутами. Стартували одночасно на кордонах з Черкаською та Вінницькою областями. Загалом сапортмени подолали майже півтисячі кілометрів. Фінішували у Борисполі. Там урочисто піднесли національний та олімпійський прапори.

  Сергій Сергієв, учасник естафети: "Дана естафета піднімає національний дух і також підтримує національний дух  нашої держави".

  Ростислав Черниш, учасник естафети: "Ми забрали олімпійський вогонь з тереторії Чернігівської області і в Київську область привезли".

  Євген Головін, заступник голови облдержадміністрації: "Сьогодні в кожному регіоні, спортсмени, діти пронесли вогонь. Він симворлізує гуртування, об`єднання наших спортсменів. Для нас сьогодні це дуже важлива подія, тому що Київщина входить в п"ятірку від усієї України хто буде їхати до Лондона".

  Попередній матеріал
  Одесит збудував власний підводний човен [відео]
  Наступний матеріал
  Дитячі вистави просто неба відтепер задарма можна побачити у Дніпровському районі
  Теги: