Дитячі вистави просто неба відтепер задарма можна побачити у Дніпровському районі

  Дитячі вистави просто неба відтепер задарма можна побачити у Дніпровському районі. Театр пантоміми та буфонади протягом усього літа виступатиме у різних дворах району. Для місцевих діток вони підготували морську виставу. Більше того - залучатимуть до дійства і безпосередніх глядачів.

  Жодних слів тільки пісні, танці та гра акторів. Театр пантоміми та буфонади привозить частинку моря до київських будинків.

  Данило Данилюк, художній керівник театру: "Людям, которые не смогли поехать куда-то отдыхать летом, хотелось им подарить такое летнее приключение, морское, с кораблем, с музыкой, с мыльными пузырями".

  Виставу театр готував спеціально для діток. Долучаються до гри також і їхні батьки.

  Марина Ходак, актриса театру: "В кожній людині дорослій живе дитина. Так як діти відчувають актора і чотять посміхатися, хотять дивитися цікаву програму, так і дорослі. Починають входити в азарт і вони ведуть себе як діти".

  А от азарт у малят актори викликають залучивши їх до вистави. Із водних пістолетів діти намагаються "замочити" злу акулу. Саме ігри з акторами викликають найбільше вражень після завершення вистави.

  На розвиваючі ігри роблять ставку організатори дійства. Кажуть, нині дитина в театрі - неабияка рідкість.

  Олесь Довгий, засновник благодійного фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної: "Вуличні театри це лише одна із багатьох добрих традицій, яку ми відновлюємо. Не діти приїжджають в театр, що відбувається дуже рідко, тому що батьки зайняті. А театр приїжджає до дітей".

  Працюватиме театр у Дніпровському районі до кінця літа. Двічі на тиждень вони приїжджатимуть у різні двори району.

  Ольга Сас-Тарасова, Євген Кияшко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Київщині відбулася олімпійська естафета
  Наступний матеріал
  Екс-директор пам`ятки-музею "Київська фортеця" оскаржуватиме своє звільнення [відео]
  Теги: