На Київщині розпочалися жнива

  На Київщині розпочалися жнива. Упродовж кількох тижнів у області розраховують зібрати понад мільйон тонн ранніх зернових. Загалом урожай цьогоріч має бути кращим, аніж торік. Як сподіваються аграрії - Київщина увійде у п`ятірку регіонів - лідерів із збіжжя.

  Анатолій Присяжнюк, голова київської обл-держ-адміністарації: "Перший сніп зараз буде положений в молотарню, для того, щоб получить із цього сніпа зерно. освячений. Тому я сподіваюсь, що в цьому році хліб на Київщині буде гарний".

  Гарний врожай на Київщині прогнозують і аграрії. Кажуть, це один з небагатьох регіонів, який не постраждав від спеки навесні, бо вчасно прийшли дощі.

  Володимир Кравчук, директор Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого": "Київщина по показниках по 8-ми культурах десь на 5-7, 8 відсотків вище інших областей і по прогнозу знаходиться в числі 6-7 областей, які по урожаю будуть кращими".

  В області сподіваються увійти до п`ятірки регіонів-лідерів. В окремих районах аграрії прогнозують врожайність до ста центнерів з гектара, тоді як середній показник в області - 50 центнерів.

  Анатолій Присяжнюк, голова київської обл-держ-адміністарації:"В цьому році Київщина увійду в 5-ку областей, де будуть получені кращі врожаї. І мені приємно, що хлібороби попрацювали дуже гарно. І я впевнений, що з врожаєм 12-го року ми забезпечим насіневою продукцією інші області України, де в цьому році неврожай".

  Цьогоріч на Київщині планують зібрати мільйон тонн ранніх зернових і понад три мільона тонн загального врожаю. Триватимуть жнива близько двох тижнів.

  Світлана Одаренко, Олена Сорокіна, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Мітинги у середмісті Києва до 9-го липня заборонили
  Наступний матеріал
  Більше двох років з поламаними лІфтами живуть мешканці однієї з багатоповерхівок
  Теги: