Більше двох років з поламаними лІфтами живуть мешканці однієї з багатоповерхівок

  Більше двох років з поламаними лІфтами живуть мешканці однієї з багатоповерхівок на проспекті Гонгадзе. У будинку усі 4-ри підіймачі -несправні. Один із них не працює майже три роки. Решта - постійно ламаються.

  Пані Антоніна в будинку на проспекті ґонґадзе мешкає на 11 поверсі. Кілька років тому у неї почалися серйозні проблеми з ногами. Тепер без палички не обходиться. Не менш важливим для пенсіонерки - став і ліфт. Якщо він не працює, то й Антоніна Петрівна не виходить з дому.

  Антоніна Іваненко, інвалід другої групи : "Якщо ліфт не підніме, я ж піднятися не можу, хіба-що на перший поверх. Визиваємо аварійку. А цілий день з 9-ї ранку, було, що сиділа до 9-ти вечора на вулиці. Що мені робити? Я одна в хаті".

  Мешканці двопід`їздного будинку розповідають: уже більше двох років, ліфти чи не кожного тижня ламаються. А в першому під`їзді вантажний підіймач - узагалі не працює. У батьків новонароджених - від цього чимало незручностей.

  Наталя Савченко, мешканка будинку: "Великий ліфт не працює, а в малий - наша каляска не поміщаєтся. Ми на 11-му поверсі розбирали каляску, брали дитину спускались. Потім на першому поверсі  - каляску збирали, я йшла гуляти. А коли поверталася додому я дзвонила чоловіку, ми каляску збирали і таким чином ми діставалися додому".

  Та найбліьше мешканці обурені тим, що торік КМДА видала розпорядження, про капітальний ремонт та заміну ліфтів. І підіймачі їхнього будинку внесли до цього переліку. Одак, справа з місця не зрушила.

  Володимир Малайдах, мешканець будинку: "Виконавчий орган Київської міської ради КМДА - Розпорядження - виділити кошти у розмірі 1 мільйон 677 тисяч".

  Руслан Гарба, мешканець будинку: "Кошти були виділені згідно з цим розпорядженням. І те, що казали в управлінні житлово-комунального господарства гроші є. Але вони знаходяться на рахунку в казначействі. Казанчейство ніяк не виділить ці гроші на рахунок фірми. Це тягнулося уже більше року. І на цьому, на даний момент все завмерло". 

  В управлінні житлово-комунального господарства Подільського району пояснюють: проблемних ліфтів у районі хоч відбавляй. Тож, до будинку на проспекті Гонгадзе - наразі руки не дійшли.

  Микола Дубовик, начальник управління житлово-комунального господарства Подільського району:"Є такі вимоги бюджетного законодавства, якщо в минулому році бюджетний рік завершився, то завершуються усі програми, які виконані, невиконні чи з якихось інших причин. Тоді розпочинається новий бюджетний рік і йде формування нових і програм і все по-новому проходить".  

  Водночас комунальники заспокоюють, ліфти будинку, що на проспекті Гонгадзе, знову внесли до переліку найпроблемніших. І запевняють цього року їх точно полагодять.

  Андрій Перегуда, перший заступник директра комунального підприємства "Спецжитлофонд":
  "Гонгадзе 2/1, це будинок - 4 ліфти. Ми плануємо виконати заміну ліфтового обладнання. Всі ліфти в цьому році, в цьому будинку будуть працювати".

  Капітальний ремонт ліфтів розпочнуть не раніше як за 2 місяці. Саме стільки часу комунальникам потрібно для формування остаточного переліку підіймачів, оформлення відповідної докуменації та проведення тендера серед підрядних компаній.

  Сногій Клименко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  На Київщині розпочалися жнива
  Наступний матеріал
  Фунтику - київську прописку!
  Теги: