Мітинги у середмісті Києва до 9-го липня заборонили

  Влаштовувати мітинги у середмісті Києва до 9-го липня заборонив Окружний адміністративний суд.

  Про це сьогодні повідомили учасникам акції біля Українського дому представники відділу державної виконавчої служби Шевченківського райуправління юстиції. У документі міститься перелік конкретних осіб, яким заборено проводити будь-які мирні зібрання. Однак мітингувальники припиняти акцію на підтримку української мови не збираються. Адже серед них, кажуть, немає осіб, зазначених у рішенні суду. Нагадаю, напередодні біля Українського дому розгорнувся мітинг проти мовного закону "Ківалова - Колесніченка ". Нині там продовжують мітингувати близько півтисячі людей.

  Сидір Кизін, активіст ВО «Свобода»: "Постанова державного виконавця винесена на підставі рішення окружного адміністративного суду Києва, винесене вчора. Яке стосувалося громадянина Турбія, здається і акціонера "Житомирських ласощів". Коли ми спитали: а є тут вказаний громадянин і акціонери вказаного товариства. Їх тут не знайшлося".

  Андрій Шкіль, народний депутат, бют-батьківщина:"Зустріч з депутатами відбувається. Чому вона має бути заборонена, я неможу зрозуміти. Хто був скаржником також невідомо. Тому, я думаю, що поки що це тільки чутки і залякування".

  Попередній матеріал
  Трагедія у Німеччині. П`ятеро людей загинули
  Наступний матеріал
  На Київщині розпочалися жнива
  Теги: