На Київщині почали шукати інвесторів

  Услід за столицею - шукати інвесторів почали і на Київщині. Сьогодні у Переяслав-Хмельницькому 50 соціальних проектів губернатора

  презентували директору Східного бюро німецької економіки Райнеру Лінднеру. Зокрема, область шукає приватні гроші для будівництва елеваторів, розвитку туризму та відновлення судноплавства по Дніпру. За словами німецького посадовця, інвестиційний клімат на Київщині привабливий для іноземних компаній. Зокрема, через можливість швидкого оформлення бізнесу та підтримку влади. Німці готові вкладати гроші у сільське господарство.

  Ярослав Москаленко, заступник голови КОДА: "Тема круглого столу - інвестиційний клімат з точки зору іноземного інвестора і для нас дуже важливо зрозуміти наші сьогоднішні проблеми, зрозуміти і безспосередньо почути від інозменого інвестора те, на що ми повинні звернути увагу".

  Райнер Ліндрен, виконавчий директор східного комітету німецької економвки, радник федерального уряду Німеччини: "600 немецких компаний уже есть, я думаю, что мы должны привлечь другие еще сферы - например в сельском хозяйстве есть очень хорошие предпосылки именно для Киевской области. В сфере транзита в сфере туризма". 

  Попередній матеріал
  Пам`ятник Володимиру на невдовзі може сповзти вниз через зсуви ґрунту [відео]
  Наступний матеріал
  7-му річницю відсвяткував дитячий будинок сімейного типу родини Гедз
  Теги: