7-му річницю відсвяткував дитячий будинок сімейного типу родини Гедз

  Сьому річницю відсвяткував дитячий будинок сімейного типу родини Гедз.

  Подружжя виховує 10-ть діток: двоє власних, двоє усиновлених та шестеро прийомних. Серед вихованців - є і дітки з особливими потребами. Привітати сімейство з річницею приїхали столичні чиновники. Вони подарували великій родині новий автомобіль. Такими автами в Києві обіцяють забезпечити усі будинки сімейного типу. А кількість таких закладів у місті надалі зростатиме. Уже за два роки в КМДА планують влаштувати усіх дітей-сиріт у сім`ї. Адже поки що 280 діток і досі проживає у сиротинцях.

  Сергій Гедз, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу: "Бывало очень психологически тяжело. Когда чтото не получалось, мы не справлялись, дети огорчали нас. Но мы находили какие-то силы".

  Ілля Гедз: "10 детей, 2 родителей и 2 кота. Наша семья стала резко большой. Так получилось, там ситуация, нам предложили, ну вот ситуации у ребенка там, там. Сначала снимали трехкомнатную квартиру, теперь живем здесь".

  Олександр Попов: "Коли дитина в сімёї, вона отримує зовсім іншу вагу до себе. Спілкування з тільми в своїй родині - це дуже великий стимул для того, щоб відчувати себе щасливою. дуже велику повагу в мене визивають ті люди, які такі проекти організовують. Це прийомні батьки".

  Попередній матеріал
  На Київщині почали шукати інвесторів
  Наступний матеріал
  У Київському зоопарку обирали ім`я для лошатка Пржевальського
  Теги: