У Київському зоопарку обирали ім`я для лошатка Пржевальського

  Іменини у Київському зоопарку. Ім`я обирали для новонародженого лошатка Пржевальського. Уже за традицією це роблять публічно. Варіанти імен пропонують журналісти, працівники та відвідувачі звіринцю. Як же назвали малюка - далі у сюжеті.

  Новонароджений у Київському зоопарку неабияка подія. Тому до вибору імені - підходять серйозно. Наймолодшому представнику Пржевальських - прізвисько обирали з декількох варіантів. Зупинилися на монгольській назві - Тахія.

  Крістін Афара, фахівець зі зв`язків із громадскістю та пресою: "Ім`я Тахія - назва конів Пржевальського у монгольській мові".

  Поки що малюк харчується лише маминим молоком. На інші ласощі перейде за три місяці. 10-ти денне лошатко почувається добре і, за словами фахівців, швидко розвивається. Весь час перебуває поруч із мамою.

  Констянтин Орлов, заступник директора зоочастини: "Вона дуже  добре захищає. Тобто загороджує собою лошатко. Якщо є необхідність, якщо хтось із групи більш норовисто поводиться і намагається підійти ближче - вона розвертається і копається".

  Чи не найбільше поповненню у звіринці радіють найменші відвідувачі. Зоологи теж  натішитися не можуть. Адже тварина - рідкісна, занесена до Червоної книги.

  Олександр, науковий співробітник: "Це єдині дикі коні, які залишилися у світі. Було ще кілька видів, але їх просто винищили люди".

  У Київському зоопарку Тахія стала сьомою представницею роду Пржевальських. Загалом на території України їх - майже 200. А це десята частина існуючих у світі коней цього виду.

  Олексій Іванчеков, "5 канал"

  Попередній матеріал
  7-му річницю відсвяткував дитячий будинок сімейного типу родини Гедз
  Наступний матеріал
  Лауреатів Гоголівської премії сьогодні обрали в Києві
  Теги: