На Київщині пропонують проводити ранкову гімнастику в школах

  Сучасних дітей - перестали цікавити активні ігри і спорт. І чим далі, тим менш рухливими стають учні у школах. Як наслідок - більше хворіють. Тому після Києва - ранкову гімнастику у школах - пропонують проводити і в області.

  У Петропавлівсько-Борщагівській загальноосвітній школі активних дітей чимало. Уроки фізкультури тут проводять тричі на тиждень, сьогодні і гімнастику. Подивитися, як рухають тілом старшокласники, приїхало чимало гостей з області. Увагою діти задоволені, фізкультурою - тим паче.

  Єлизавета Ковалевська, учениця 9-го класу: "Я дуже себе комфортно чувствую когда занимаюсь гимнастикой - легкое тело. Очень полезно - нету никакой тяжести, нагрузки я считаю, у нас небольшие".

  Учителює Юрій Анатолійович понад 2 десятки років. За цей час помітив невтішну тенденцію - що далі - то менш рухливими стають діти. Панацеєю може стати хоча б мінімальне фізичне навантаження, таке як ранкова гімнастика.

  Юрій Тосіч, викладач фізкультури: "Щоб вони трохи порухалися, проснулися після того як вони прийшли до школи. Гімнастика триває від 10 до 15 хвилин- це легенькі дуже вправи без всяких спеціалізірованих наклонностей. Просто на розтягування, на дихання - такі вправи".

  Проте, щоби діти були здоровими та рухливими, у школах мають створити відповідні умови. Щоби 200 тисяч школярів із задоволенням робили ранкову гімнастику, їм потрібна технічна та освітня бази. Почати вирішили з семінару для педагогів.

  Володимир Стеценко, в.о. начальника управління з питань фізичної культури і спорту Київської ОДА: "Із завтрашнього дня почнуть в каждом районе, які представники є із каждого района і міста, які на сьогоднішній день тут присутні на цій семінар-нараді, отримаюють рекомендації, отримають доручення і будуть впроваждувати на всіх містах і районах фізичну зарядку в кожній школі".

  Віктор Бутник, начальник ГУ освіти і науки Київської ОДА: "З середини грудня місяця ми підготуємо колегію ГУ освіти і науки і винисемо це питання на колегію і там ми озвучимо всю інформацію по ресурсам які сьогодні є у нас по запровадженню здорового способу життя. впровадження його як складової навчального процесу в закладах освіти".

  Запровадити гіманстику губернатор Київщини хоче в усіх школах області, щоби змалечку привчати дітей до здорового способу життя.

  Ксенія Дворнікова, Олександр Котельников, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Київрада може ввести мараторій на забудову землі біля Софії і Лаври
  Наступний матеріал
  Театр на Подолі завершать будувати лише в 2012 році
  Теги: