МОЗ: кількість нових випадків захворювання на кір в Україні зменшилась

  Попри зменшення кількості захворілих, ризик інфікування все ще залишається

  Захворюваність на кір продовжує зменшуватися. Протягом минулого тижня на кір захворіли 617 людей. Цей показник на 10% менше від показника за попередній тиждень. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

  "З минулого тижня кількість нових випадків захворювання на кір в Україні зменшилася ще на 10%. За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за десятий тиждень 2018 року на кір захворіли 617 людей: 216 дорослих і 401 дитина", – йдеться у повідомленні.

  Найбільше людей захворіли на кір в Івано-Франківській (1566), Закарпатській (1279), Одеській (1063), Чернівецькій (677), Львівській (550) областях. Найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Луганській і Чернігівській (по 4), Сумській (5), Харківській (10), Херсонській (13) областях.

  Протягом десяти тижнів 2018 року на кір захворіли загалом 7 тисяч українців – 2434 дорослих і 4635 дітей. У МОЗ зазначили, що попри зменшення кількості захворілих, ризик інфікування все ще залишається.

  "Просимо батьків по всій Україні вакцинувати своїх дітей не лише проти кору, а й проти інших захворювань відповідно до календаря щеплень, а також надолужити пропущені щеплення, якщо ваші діти не отримали вакцинацію у попередні роки", – акцентують у міністерстві.

  Загалом по Україні залишок вакцин, з урахуванням нещодавньої поставки у 220 тисяч доз, становить близько 370 тисяч доз. Наступна поставка вакцини проти кору – 800 тисяч доз КПК – планується на кінець березня.

  Як повідомляв 5.UA, кір лютує на Прикарпатті. По медичну допомогу від початку року звернулися понад 850 прикарпатців. З них більше половини  діти. Вже є перші жертви. 

  Попередній матеріал
  "Я оптиміст. Ми точно досягнемо зірок": мотивуючі та дотепні цитати Стівена Гокінга
  Наступний матеріал
  В АТО виявили тіло чоловіка у військовій формі та без документів

  Вакцини від кору поставили у всі області України – МОЗ

  "Гучна заява": Москаль вилаявся на адресу очільниці МОЗ Супрун

  "Ми просили ЮНІСЕФ поквапитися": Супрун розповіла про нову партію вакцин від кору

  Кількість випадків захворювань на кір в Україні поступово зменшується – МОЗ

  Без диспансеризації, талонів, медкарт для школи – МОЗ скасовує купу офіційних паперів

  Ситуація між МОЗ та НМУ ім. Богомольця пов’язана із корупцією у вишах – Ковтонюк