Мінтранспорту розробив проект будівництва Великої кільцевої дороги

  П`ятдесят мільярдів гривень - вартість будівництва Великої кільцевої дороги. Такий проект для столиці спільно розробили Міністерство транспорту та "Укравтодор".
  Про це в аеропорту "Жуляни" заявив кандидат на посаду мера Києва Олександр Турчинов. Звідти він особисто на гелікоптері "МІ-8" облетів межі майбутньої Кільцевої. За його словами, нова дорога навколо Києва позбавить столицю від тисняв і, водночас, розширить межі міста. Втім, для цього проекту бюджетних коштів не вистачить. Тому приватний інвестор - це єдиний вихід, стверджує кандидат від БЮТу. Він також зазначив, це вигідно для всіх. Інвестор отримає придорожну інфраструктуру, а Київ - безкоштовний проїзд Кільцевою дорогою.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду Київського міського голови:"Інвесторам, які вкладуть свої кошти в будівництво дороги, буде віддаватися дорожна інфраструктура. Тобто, будівництво навколо дороги, заправки. Такий підхід дасть можливість залучити додаткову кількість ресурсів для того, щоби не гальмувати будівництво Великої кільцевої дороги, а, навпаки, високими темпами його завершити".
  Попередній матеріал
  На судні, що сіло на мілину у берегів Латвії, є 68 українців
  Наступний матеріал
  БЮТ представив своє бачення соціального пакету для киян
  Теги:
  Loading...