БЮТ представив своє бачення соціального пакету для киян

  Власний соціальний пакет для киян презентував сьогодні Блок Юлії Тимошенко. Соціальні пільги та заходи у баченні леді Ю повинні стосуватися усіх верств населення столиці.
  Таких пунктів десять: передусім у програмі йдеться про створення мережі дитячих садочків та шкіл з розрахунку на 42 мікрорайони Києва, а не на 10 районів. Усіх дошкільнят та школярів обіцяють оздоровлювати. На це дошкільнятам виділятимуть півтори, а школярам дві тисячі гривень щороку. Усім, хто повинен отримувати пільги, збираються видати соціальні книжки. Туди й записуватимуть усі пільги. Також за цими книжками можна буде придбати дешеві ліки та продукти першої необхідності у мережі доступних магазинів та аптек. Їх обіцяють встановити у всіх районах Києва. Окрема програма спрямована на забезпечення робочими місцями працездатного населення та створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Так, аукціони на оренду приміщень обіцяють проводити по категоріях, залежно від розмірів та типу підприємств.

  Володимир Бондаренко, кандидат в депутати Київради від БЮТ: "Уряд дотримав свого слова і він буде дотримувати свого слова і в місті Києві. І цю програму для столиці  фракція Блоку Юлії Тимошенко, яку очолює сама пані Юлія, а також мер Турчинов виконають в повному обсязі на сто відсотків".
  Попередній матеріал
  Мінтранспорту розробив проект будівництва Великої кільцевої дороги
  Наступний матеріал
  У Києві з`являться декілька нових автобусних маршрутів
  Теги: