Меценати взялися відроджувати українські музеї

  Меценати взялися відроджувати українські музеї. Так півмільйона гривень отримав столичний музей "Івана Гончара" від благодійного Фонду Рената Ахметова 2Розвиток України".

  На початку березня організація ініціювала проект "Динамічний музей". За 10 мільйонів гривень та за два гранти у 250 тисяч змагалися відразу 25 українських музеїв. Утім гроші дісталися Львівському та Київському. Останній поклав до своєї скарбнички відразу два гранти. Суддів вразила обрана стратегія розвитку установи, освітня складова, а також шляхи залучення нових відвідувачів. Плюс створення експериментального майданчику – лабораторії, де показуватимуть проекти інших музеїв, зокрема і європейських.  

  Олеся Островська-Люта, представник організатора: "Те, що справді зараз потрібно музеям, крім підсилення матеріально технічної бази потрібні інакші підходи до роботи, нові методи, нові візії. Те, що ми можемо зробити як фонд - це стати каталізатором, сприяти створенню позитивних прецидентів".

  Петро Гончар, директор національного центру народної культури "Музей Івана Гончара":
  "Завдання досить не просте, крім того, що ми смі хочемо розвиватися, ну і взяли на себе обов`язки зробити таку базу, де можна буде розвиватися іншим музеям".

  Попередній матеріал
  Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом незаконної вирубки дерев
  Наступний матеріал
  Село Чабани на Київщині перетворилось на гарячу точку
  Теги: