'Метінвест'
'Метінвест' фото Цензор.НЕТ

"Метінвест" перерахував більше як 20 млрд гривень до бюджетів всіх рівнів України

  У 2018 році компанія заплатила 11,1 млрд грн податку на прибуток, що вище показника 2017 року на 76%

  Група "Метінвест", з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств, перерахувала 22,2 млрд грн до бюджетів всіх рівнів України в 2018 році, що на 50% більше податкових відрахувань 2017 року.

  Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на прес-службу "Метінвесту".

  Відзначається, що в 2018 році "Метінвест" заплатив 11,1 млрд грн податку на прибуток, що вище показника 2017 року на 76%.

  Крім того, за даними прес-служби, в минулому році виплати єдиного соціального внеску збільшилися на 30%, до 3,1 млрд грн, а податку на доходи фізичних осіб – на 22%, до 2,9 млрд грн. Це сталося за рахунок підвищення заробітної плати на підприємствах "Метінвесту".

  Ресурсні платежі збільшилися до 2,7 млрд грн, що на 14% більше показника 2017 року.

  За словами генерального директора групи Юрія Риженкова, "Метінвест" традиційно залишається в сотні найбільших платників податків України, а металургія – серед п'ятірки галузей, на яких тримається економіка країни.

  "Минулий рік в цілому був сприятливим для металургів. Незважаючи на протекціонізм на міжнародних ринках і дефіцит локомотивної тяги, нам вдалося реалізувати рекордну інвестпрограму за останні сім років, а зарплати на наших підприємствах зросли в середньому на 30%", – сказав Риженков.

  Попередній матеріал
  Промисловці звертають увагу уряду на заплановане підвищення тарифів на вантажні перевезення
  Наступний матеріал
  Як подати скаргу на порушення правил паркування – роз'яснення
  Теги: