Металургія
Металургія censor.net.ua

Металурги вимагають відкликати законопроєкт 1210 на доопрацювання – заява профільної Федерації

  Читайте по-русски
  За розрахунками аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers, після подорожчання ренти, продукція металургів стане не конкурентною на міжнародних ринках

  Про те, що законопроєкт 1210 так і не зазнав якісних змін протягом останніх двох місяців у ході обговорень у групах профільного комітету заявили учасники у ході чергового такого засідання, передає "5 канал". На їхню думку, такі зустрічі вже давно перетворилися на формальні, де ніхто не констатує ні пропозицій, ні загальних вердиктів обговорень.

  "От і сьогодні робоча група ніби засідала, нас слухали півтори години, минулого разу теж півтори години і так щоразу. Ні протокол, ні фіксація результативних ухвалених рішень не ведеться ніким", – заявив голова об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

  Учасники засідання наполягають на відкликанні законопроєкту, з метою якісного його доопрацювання. Також готові долучитися до фінансування незалежного аудиту, який би визначив реальний стан галузі, проаналізував обсяг ренти для українських та міжнародних компаній, умови їх роботи на міжнародних ринках.

  "У нас з’явився ще один тиждень на роботу в робочій групі, в комітеті. За цей час ми б спробували переконати народних депутатів, що ті правки, які вони пропонують стосовно ренти на видобуток залізної руди, є недоцільними і призведуть до катастрофи", –  наголосив голова федерації металургів України Сергій Біленький.

  До того ж, наголошують учасники засідання, зміни щодо обсягу ренти мають враховувати і думку міжнародних партнерів України. За розрахунками аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers, після подорожчання ренти, продукція металургів стане не конкурентною на міжнародних ринках. Українські підприємства платитимуть вп’ятеро більше ніж виробники у Китаї, та в 9 разів більше за російських конкурентів.

  Попередній матеріал
  "Київтеплоенерго" планує збільшити тарифи для населення приблизно на 30%
  Наступний матеріал
  Найбільше на Близьому Сході: в Ізраїлі археологи знайшли стародавнє місто
  Теги: