Мешканці 3 районів Києва - 3 тижні без гарячої води

  Три тижні без гарячої води. Мешканці Оболонського, Деснянського та Дніпровського районів столиці гріють воду у кастрюлях. 12 липня її відключили для щорічного випробування тепломережі. Мережу випробували, а гарячу воду так і не дали. Чиновники кажуть - через борги. Хто кому і що винен, з`ясовувала Олена Угрин.

  Києвом ширяться чутки. Гарячу воду в Облонському, Деснянському та частині Дніпровського районів мали ввімкнути ще на початку тижня. Натомість з кранів потекла холодна.

  Набільше без води страждють сім`ї з маленькими дІтьми. Адже їм купання потрібне частіше, ніж дорослим. Тож воду гріють постійно.

  Це мешканка району Облонь Мирослава. Ранок для неї ось уже кілька днів починається із перевірки крану.

  А це ТЕЦ номер 6, де б мали нагріти воду для Мирослави та для сотень тисяч інших киян. Проте - не гріють. У Київенерго, якому належить ТЕЦ, пояснюють - немає газу. Його перестала постачати компанія "Газ України". Через борг у 2 мільярди гривень. Ці гроші для Київенерго повинна була передати міська адміністрація - як компенсацію за тарифи. 

  Михайло Уткін, фінансовий директор АК "Київенерго": "Є відповідна постанова Кабінету міністрів України, за якою місто було зобов`язане взяти ці гроші, знайти, взяти кредит і погасити заборгованість різниці в тарифах нам, для того, щоб ми ці гроші дали в газ україни. але поки що ми грошей не отримали".

  Чому немає грошей, у міській адміністрації не пояснюють. Журналістів відсилають до свого сайту. Там - запевнення: розв`яжуть проблему вже до кінця тижня. Ситуацію коментує прем`єр-міністр. За словами Миколи Азарова, для погашення боргу перед Київенерго мерія візьме кредит.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр України: "Найближчими днями цей кредит буде оформлений і Київ розрахується за газ з підприємствами Нафтогазу".

  Щоправда, коли ж з кранів потече гаряча вода, киянам так ніхто і не пояснює. А тим часом, люди з відключених районів дедалі більше користуються водою з Дніпра.

  Олена Угрин, Денис Ковальов, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати відпустили судно "Фрігія" з 2 українцями
  Наступний матеріал
  Неякісна оковита забрала життя 23 людей у Кенії
  Теги: