Медики прогнозують епідемію грипу в кінці січня

  Епідемію грипу наприкінці січня та на початку лютого прогнозують медики. На грип та гострі респіраторні захворювання на сьогодні занедужало 20 тисяч містян. Така кількість хворих - майже утричі нижча за епідемпоріг.

  В цілому в Україні, починаючи із жовтня минулого року, зафіксували два з половиною мільйони хворих на грип. Аби зменшити ризик потрапити на лікарняне ліжко, медики радять дотримуватися гігієни, провітрювати помешкання та вживати здорову їжу. Також лікарі рекомендують робити щеплення. Кажуть - найбільше це потрібно людям похилого віку, дітям та вагітним.

  Алла Мироненко, заввідділом Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім Л. В.Громашевського АМН України: "Епідемії поки що немає, але віруси уже почали циркулювати. Процес не набув такого масового характеру, але лише за даними київських лікарень - 5 підтверджених випадків циркуляції різних вірусів грипу. Один В-вірус, один H3N2 і 3 віруси так званого пандемічного грипу".

  Олександр Заіка, головний спеціаліст державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державної санітарно-епідеміологічної служби: "На сьогодні летальних випадків не зареєстровано і переважна більшість хворих - це є діти".

  Попередній матеріал
  Юристи радять судитись за нерозчищені дороги
  Наступний матеріал
  ВІЛ-інфікованим не закупили ліків, а їх клініку - виселяють
  Теги:
  Loading...