Юристи радять судитись за нерозчищені дороги

  За зламані кінцівки - до суду. Столичні адвокати закликають містян, які травмувалися через нерозчищені дороги, звертатися до суду.

  Для цього, кажуть, треба з`ясувати відповідального за прибирання місця, де стався інцидент, мати свідків та правильно скласти позов. Також правозахисники наголошують - у випадку травми необхідно зібрати оригінали чи копії медичних документів, а також чеки за ліки чи платні медичні послуги. Однак, за словами адвокатів, здебільшого люди звертаються до суду не через травми, а через пошкодження автомобілів бурулями чи сніговими брилами. Нагадаємо, напередодні через ожеледицю за медичною допомогою звернулось більше 120 осіб, з них 17 шпиталізували.

  Максим Баришніков, адвокат: "Я закликаю постраждалих, а також їх родичів - судитися. Необхідно зафіксувати факт травми, бажано сфотографувати місце, необхідно знайти свідків, які б підтвердили факт травми в конкретному місці. Крім того, добре було б отримати всі відповідні документи медичні. Крім того - моральна шкода, крім того, якщо людина не виходила на роботу - це ще й недоотриманий прибуток".

  Попередній матеріал
  За час свят у Києві затримали більше 500 нетверезих водіїв
  Наступний матеріал
  Медики прогнозують епідемію грипу в кінці січня
  Теги:
  Loading...