Ліки та заняття з йоги задарма з`явилися у Києві

  Ліки та заняття з йоги задарма з`явилися у Києві. Їх іще називають "підвішені". "Підвісити" - значить придбати, скажімо, аспірин, втім купленим не скористатися - залишити його в подарунок невідомим відвідувачам. Ті зможуть забрати оплачений вами товар чи послугу - безкоштовно. Цієї зими "підвішувати" еспрессо і латте масово почали у харківських кав`ярнях. За лічені тижні рух здобув шалену популярність по всій Україні. За кав`ярнями підхопили ідею й інші.

  Наліпка з двома долонями каже про те, що в цій аптеці можна "підвішувати" ліки. Кожен подарований товар аптекарі записують на дошку. Її видно ще зі входу.

  Аптекар: "У нас сейчас проходит акция "Открытая ладонь". Вы можете в ней поучавствовать. Суть акции заключается в том, что вы можете подвесить здесь товар, оставить в аптеке. Человек нуждающйся приходит - мы ему отдаем или может, кто-то еще решает оставить".

  Сімнадцятилітня Тетяна прийшла за краплями для очей. Дізнавшись про акцію, вирішила "підвісити" лейкопластир.

  Тетяна Пітцик: "Я покупаю новую обувь, и она в первые дни натирает. Мне нужно срочно взять лейкопластырь. Я не одна такая, и тоже какая-то девчока забежит, ей нужно будет срочно лейкопластырь и она возьмет его по этой акции, и при том - бесплатно".

  Ліки в аптеці почали підвішувати з березня. Залишати в подарунок можна лише безрецептурні препарати. Щодень в цю колбу падає не менше десяти підвішених виробів. Охочі можуть забрати їх задарма.

  Ірина Филонич-Балко, завідувач аптеки: "Найчастіше залишають - вода, серветки, карвалол, валідол, залишають сиропи від кашлю. Ну от залишали в нас підгузки десь до ста гривень".

  Ці серця висять у центрі йоги. Дві наліпки - два підвішених заняття. Олексій нещодавно скористався шансом помедитувати задарма. Повернувся, і в подарунок сам залишив наліпку.

  Олексій Ковальов: "Можно подписывать подвешенные занятия, делать какие-то пожелания человеку - это очень интересно. Я написал такую фразу: "Пускай это занятие принесет тебе спокойствие".

  Підвішені заняття коштують дешевше, ніж звичайні. Дарують люди як одноразОві уроки, так і місячні абонементи. За місяць наліпили більше десяти сердечок.

  Ольга Баталова, інструктор з йоги: "Подвешивают в основном практикующие, которые занимаются уже не один год, и им хочется поделиться йогой с совсем незнакомыми людьми".

  Як аптекарі, так і йоги в один голос підсумовують - "підвішують" кияни більше, ніж забирають. За кордном подібних ініціатив новатори не зустрічали.

  Анастасія Бабенко, Орест Пона, "5 канал".

  Попередній матеріал
  День хлібороба відсвяткували на Київщині
  Наступний матеріал
  Столичний Гостинний двір не пам`ятка культурної спадщини
  Теги: