День хлібороба відсвяткували на Київщині

  День хлібороба відсвяткували на Київщині. У селі Трушки Білоцерківського району відзначили кращих аграріїв на цьогорічних жнивах.

  Цей район - один із лідерів за обсягами врожаю в області. Тут намолотили 100 тисяч тонн зерна. Це майже на третину більше, аніж торік. На святі обрали і найкращий сніп та паляницю району. Їх місцеві майстри готували спеціально для виставки, яку розгорнули під час свята. А уже за тиждень на Київщині відбудеться фестиваль врожаю, де привітають кращих аграріїв регіону. Нагадаємо, цьогоріч Київщина зібрала найбільше зерна з-поміж інших областей.

  Сергій Погорілець, комбайнер: "Намолотив 350 тонн ріпаку і пшеницю озиму і ячмінь. Намолотив  1250 тонн на "Доні" комбайні".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Тут працюють дуже гарні люди. Вони люблять село, вони люблять свою професію. І з кожним роком покращуються результати. Піднімається врожайність, якщо в минулому році Білоцерківщина зібрала 65 тисяч, то в цьому році сто тисяч. це великий вклад, це великий врожай сьогодні ми заохотили кращих із кращих".

  Попередній матеріал
  Відзнаками за успішну підготовку до єврочемпіонату нагородили працівників Південно-Західної залізниці
  Наступний матеріал
  Ліки та заняття з йоги задарма з`явилися у Києві
  Теги: