Київському бюджету прогнозують рекордну дірку

  За підрахунками голови бюджетної комісії Київради Володимира Присяжнюка - нестача грошей у міській скарбниці стане відчутною вже за кілька місяців після виборів.
  За словами депутата, дефіцит утворився через раптове збільшення чинною владою соціальних виплат напередодні виборів. Для того, щоби розв`язати цю проблему, вже на першій сесії Київради потрібно ухвалити поправки до бюджету. Частково нестачу можна перекрити за рахунок продажу земельних ділянок з аукціону.  Додаткові кошти можна залучити за рахунок систематизації соціальних пільг. Зокрема, за словами юриста Ірини Орєхової, нині соціальні пільги у місті отримують і люди, прибутки яких перевищують 15 тисяч гривень на місяць. Тоді як тисячна доплата малозахищених киян не рятує. Диференційований підхід до соціальних програм дозволить збільшити ці доплати удвічі.

  Володимир Присяжнюк, голова бюджетної комісії Київради: "Виплачені зарплати, добавки і таке інше, які перевищують можливості київського бюджету суттєво і  по суті уже в другому півріччі ми будемо мати велику проблему. Тому що дірка в бюджеті надзвичайно велика".

  Ірина Орєхова, юрист: "Если у нас будут проходить аукционы так ка они должны проходить, то есть цена должна быть комерческая, и деньги должны полностью идти в бюджет, то земля ведь принадлежит киевлянам и киевляни тоже имеют право на эти деньги с продажи этой земли".
  Попередній матеріал
  Тимошенко ще раз пообіцяла Кличку посаду секретаря Київради, але у разі мерства Турчинова
  Наступний матеріал
  У Києві відбувся допрем`єрний показ "Ілюзії страху" Турчинова
  Теги:
  Loading...