Тимошенко ще раз пообіцяла Кличку посаду секретаря Київради, але у разі мерства Турчинова

  Союз розуму і сили в столиці буде найуспішнішим - такі прогнози робить Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко.
  Вона підтвердила, що готова висунути кандидатуру Віталія Кличка на посаду секретаря Київради у разі обрання Олександра Турчинова мером Києва. Про це прем`єрка заявила під час зустрічі з виборцями у столичному парку Перемоги у Дарницькому районі. Зі слів Тимошенко, такий тандем буде корисний обом політикам і самим киянам. Віталій Кличко зможе набратися організаційного досвіду, працюючи разом із досвідченим Турчиновим.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Я думаю, замість Довгого Кличко би виглядав непогано. Думаю, що це буде сплав сили і розуму і це дасть ефект Києву".

  Натомість соратник Тимошенко - Олександр Турчинов -  наголосив на необхідності поліпшення взаємодії цетральної та місцевої влади. Це допоможе втілити чимало соціальних програм. З його слів, передусім у Києві треба реформувати систему ЖКГ, удосконалити тарифну сітку, а також знести "хрущовки", побудувавши на їхньому місці соціальне житло.

  Олександр Турчинов, перший віце-прем`єр-міністр України: "Ми платимо за гарячу і холодну воду, хоча нормальна людина споживає 3 кубометри холодної води за місяць, комунальні служби пишуть 14 кубометрів і за все це треба платити".
  Попередній матеріал
  ВО "Свобода" вимагає повернути "Київенерго" та"Київводоканал" у власність міської громади
  Наступний матеріал
  Київському бюджету прогнозують рекордну дірку
  Теги:
  Loading...