У Києві відбувся допрем`єрний показ "Ілюзії страху" Турчинова

  У той час, як столична передвиборна кампанія у повному розпалі, перший віце-прем`єр-міністр України Олександр Турчинов пише книжки та презентує фільми за власним сценарієм.
  Сьогодні відбувся допрем`єрний показ кінофільму "Ілюзія страху" за однойменною книжкою Турчинова. Вчора стрічку побачили у Каннах - на Міжнародному кінофестивалі. А кияни зможуть її подивитись лише у жовтні, коли фільм демонструватимуть в українському прокаті. Режисером кінокартини виступив Олександр Кірієнко, автор фільмів "Інді" та "Помаранчеве небо". Головного героя - успішного підприємця Ігора Короба - зіграв Андрій Панін. Динамічний детективний сюжет та внутрішні проблеми героя переплітаються та створюють паралелі. Таким чином, втрачається грані реального та ілюзії.

  Олександр Турчинов, перший віце-прем`єр-міністр України: "Я більш комфортно почуваю себе в ролі автора книги, автора сценарія чи генерального продюсера фільма, ніж в ролі публічного політика. Я хотів, щоб ми сьогодні разом з вами спробували відчути, що у житті є речі більш важливі, ніж вибори і рейтинги".
  Попередній матеріал
  Київському бюджету прогнозують рекордну дірку
  Наступний матеріал
  У відомстві Луценка не виключають силового сценарію на виборах мера Києва
  Теги:
  Loading...