5.ua

Київські школи готові прийняти школярів зі Сходу України

  Столичні школи готові прийняти учнів зі східних регіонів України та організувати для випускників проходження ЗНО у Києві. Про це 14 травня повідомив голова КМДА Володимир Бондаренко після загальноміської наради керівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.


  "Двері столичних шкіл відкриті для школярів, які були змушені переїхати з Криму, а також тих школярів, які переїжджають зі східних регіонів України. У нас наразі вже є декілька переселенців з Луганщини – цим людям так само допомагає Міський координаційний центр, який був створений для вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців АР Крим. У цьому центрі вирішують у тому числі і питання навчання, проходження ЗНО тощо. Якщо буде така необхідність – випускники зі сходу України зможуть завершити навчання у Києві", – сказав Володимир Бондаренко.

  Нагадаємо, що з 23 до 29 травня 14 тисяч столичних випускників 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію. Шкільне свято "Останній дзвоник" відбудеться 30 травня. 31 травня випускникам київських шкіл буде вручено документи про повну загальну середню освіту (атестати).
  Попередній матеріал
  Парубій заявив про посилення дій АТО на Сході України
  Наступний матеріал
  Швейцарія запропонувала створити донорський фонд для підтримки реформ в Україні