5.ua

Парубій заявив про посилення дій АТО на Сході України

  Українські силовики будуть посилювати свої дії у східних регіонах України. Про це у своєму блозі заявив секретар РНБО Андрій Парубій.


  За його словами, сили антитерористичної операції будуть набагато жорсткіші і рішучіше проводити дії проти тих людей, які зі зброєю в руках вбивають мирних громадян і українських військових.

  Парубій також зазначи , що таке рішення було прийнято після нападу бойовиків  на колону українських десантників під Краматорському у вівторок, 13 травня. Секретар Ради національної безпеки закликав громадян України зрозуміти, що взявши зброю в руки і прийшовши в Україну з ним, російські терористи стали злочинцями, з якими держава діятиме згідно з українським законодавством та власним розсудом.

  Нагадаємо, що під містом Краматорському Донецької області проросійські бойовики  влаштували українським військовослужбовцям засідку.
  Як повідомлялося, українські десантники  були розстріляні з гранатометів. Відомо, що під час цього бою загинуло шість десантників і ще один згодом помер у лікарні. Також повідомлялося , що семеро бійців ЗС України були поранені.
  Попередній матеріал
  "Укрексімбанк" закриває свої відділення у Криму
  Наступний матеріал
  Київські школи готові прийняти школярів зі Сходу України
  Теги:
  Loading...