5.ua

Швейцарія запропонувала створити донорський фонд для підтримки реформ в Україні

  Швейцарський Уряд надав Україні 20 млн. швейцарських франків та готовий до подальшого розширення технічної допомоги.

  Про це у своєму блозі на Facebook 14 травня повідомив голова правління Нацбанку України Степан Кубів.

  Таку заяву глава НБУ зробив за підсумками зустрічі у рамках Щорічних зборів Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)  з главою делегації Швейцарії Беатрисою Мазер-Маллор.

  "Швейцарський уряд надав Україні 20 млн. швейцарських франків фінансової допомоги. У подальшому відбудеться розширення технічної допомоги і додаткове використання фінансових ресурсів, що спрямовуватимуться на розвиток аграрного та енергетичного секторів, малого й середнього бізнесу України", - повідомив Кубів.

  Беатриса Мазер-Маллор повідомила українську сторону про подальше розширення технічної допомоги і додаткове використання фінансових ресурсів, що спрямовуватимуться на розвиток аграрного та енергетичного секторів, малого й середнього бізнесу України. За словами Беатриси Мазер-Маллор, Швейцарія в рамках співробітництва за програмою Stolen Assets Recovery (STAR) і надалі вживатиме заходів щодо недопущення вивезення з України та забезпечення повернення в країну незаконно привласнених українських активів.

  Степан Кубів заявив, що це тільки початок плідної співпраці між фінансовими установами двох країн.

  "Разом з тим, швейцарська сторона запропонувала створити донорський (трастовий) фонд в рамках активної співпраці зі стратегічними партнерами та підтримки ЄБРР економічних реформ в Україні", - підкреслив глава Нацбанку України.

  Попередній матеріал
  Київські школи готові прийняти школярів зі Сходу України
  Наступний матеріал
  Пенсійний фонд: Пенсії на Донбасі виплачують згідно графіку
  Теги:
  Loading...