5.ua

Пенсійний фонд: Пенсії на Донбасі виплачують згідно графіку

  Фінансування травневих пенсій українцям, зокрема й жителям Донецької та Луганської областей, відбувається за графіком та в повному обсязі. Про це повідомили у Пенсійному фонді України.


  "На виплати пенсіонерам Донецької області спрямовано 1,5 млрд грн, Луганської - 0,8 млрд грн, що відповідає потребі в коштах на здійснення пенсійних виплат на цей період. Підвідомчі органи ПФ України у цих регіонах працюють у штатному режимі, в адміністративних приміщеннях ведеться прийом громадян", - зазначили у ПФ.

  Окрім того, як констатували у Фонді, станом на 14 травня ПФ профінансував пенсійні виплати травня на загальну суму 12,2 млрд грн, або 59,7% місячної потреби в коштах.

  "Це забезпечило у повному обсязі видатки на пенсійні виплати через банківські установи по 15 травня включно, через поштові відділення - по 16 травня включно", - додали в установі.

  Ресурсне забезпечення травневих виплат здійснюється за рахунок власних надходжень Фонду та планових асигнувань із державного бюджету.

  "Надходження власних коштів до Пенсійного фонду України відбувається своєчасно, відповідно до очікуваних показників, зокрема, й на Донеччині та Луганщині", - повідомили у ПФ.

  Як повідомлялося раніше, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Олег Чаус заявив, що загальна сума невиплаченных пенсій в Донецькій області складає близько 27, 5 мільйонів гривень.
  Попередній матеріал
  Швейцарія запропонувала створити донорський фонд для підтримки реформ в Україні
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих внаслідок вибуху на шахті в Туреччині досягла 282
  Теги:
  Loading...