Київські медичні заклади готуються приймати іноземних уболівальників

  Київські медичні заклади готуються приймати іноземних уболівальників.

  Сьогодні у столиці завершився проект "Оупен Хелс Кер Інгліш". У рамках цієї програми 400 медиків протягом 9ти місяців вивчали англійську мову. Також, зазначають у Міністерстві охорони здоров`я, на час проведення єврочемпіонату в лікарнях працюватимуть англомовні студенти-медики. Чергування в закладах обіцяють організувати так, щоби там цілодобово знаходилась хоча б одна людина зі знанням англійської. Лікуватимуть іноземців у п`ятьох закладах - в Олександрівській лікарні, лікарнях номер 12-ть та 17-ть, військовому шпиталі  та лікарні "Феофанія". Тим часом місцевих пацієнтів із зазначених закладів на період євро обіцяють не виписувати.

  Микола Куріянов, лікар швидкої допомоги: "На прості теми спілкуватись можу. На якісь більш складні - то складніше говорити, але це треба вчити. Звичайно, англійська потребує більшого вдосконалення. Якщо у нас лікарів - фельдшерів на підстанції працює десь 50, то десяток захотів, записався, вчив".

  Андреас Шер, директор департаменту УЄФА із зв’язків з органами державної влади: "Ми розуміємо, що ми повинні створити комфорт для наших гостей і вболівальників. Звичайно, що комунікація є великою частиною ось цього комфорту. Тому таке велике значення має ця програма, щоби медичний персонал зміг пояснити англійською мовою ті, чи інші ситуації".

  Олександр Толстанов, заступник міністра охорони здоров’я України: "Ми не ставили за мету підготувати відповідну кількість лікарів, але тисячі студентів і, я думаю, що тисячі лікарів в приймаючих містах будуть готові спілкуватись не тільки англійською".

  Попередній матеріал
  Питання виборів мера Києва знову зависло у повітрі
  Наступний матеріал
  Цех із виробництва біоетанолу відкрили на Білоцерківщині
  Теги: