Київська податкова показує нових фахівців

  Київська податкова показує нових фахівців. Випускники економічного університету представили свої магістерські роботи.

  Захист у стінах податкової міліції влаштували уперше в історії закладу. Своєрідний експеримент влаштували керівники і унівеситету і податкової. Адже, студенти - майбутні податківці. Ними іспекція опікується не один рік і багато  проходили практику в установі. А незабаром кращі випускники поповнять лави податкових інспекцій Києва.

  Ірина Носачова, голова ДСП в м. Києві: "Ви - 5 років вчилися, а ми 5 років модернізувалися. Змінювали своє ставлення, вибудовували свої партнерські стосунки з бізнесом, тому можливо те уявлення, яке було закладено на початку вашого поступлення на навчання. І зараз, воно, мабуть,  кардинально протилежне. З великим задоволенням хочу взяти у свої ряди працюючих молодих спеціалістів".

  Олена Тимченко, професор кафедри фінансів: "Це обумовлено спільним інтересом підготовки фахівців, бо ми робимо спільну справу. Це корисно для самих студентів, тому що вони відчувають, що вони комусь потрібні, що вони навчаються не просто самі для себе".

  Тетяна Козловська, студентка: "Формат - абсолютно незвичний. Ми трошки спочатку були навіть шоковані, тому що ну як це? Одна справа захищатися у стінах рідного університету, інша справа у податковій адміністрації".

  Попередній матеріал
  Підприємство з виробництва бортового харчування для авіапасажирів відкрили на Київщині
  Наступний матеріал
  Молодіжний конкурс під назвою "Я бачу місто" завершився у столиці
  Теги: