Молодіжний конкурс під назвою "Я бачу місто" завершився у столиці

  Молодіжний конкурс під назвою "Я бачу місто" завершився у столиці.

  Змагались там близько сотні учасників віком від 12-ти до 20-ти років у двох вікових категоріях. Вони презентували свої проекти сучасної скульптури, інсталяцій та ландшафтного дизайну. Серед них журі обрало 6-ть кращих. Лауреати отримали дипломи, подарунки та сертифікати на придбання техніки. Особливу нагороду підготували для учасника, що посів перше місце в конкурсі. Його проект - графіті для спортивного майданчика - реалізують у Києві. Зробити це організатори планують не пізніше липня.

  Микита, лауреат конкурсу: "Мы будем оформлять спортивную площадку детскую в стиле графити, которая несет за собой спортивный смысл. Будем оформлять дворы, чтобы мир стал лучше. Много чего плохого происходит, и хотелось бы это изменить хоть как-то".

  Дарина Лисицина, співорганізатор конкурсу: "Самый главный стимул участия - это увидеть собственную работу в родном городе. Это важно. Тем более это стисмулирует творчество, это стимулирует какую-то социальную ответственность, инициативу, за что мы и боролись". 

  Любава Іллєнко, член журі конкурсу: "Все проэекты интересны. Они все останутся, они будут в работе. Еслим молодежный проэкт выберут к реализации, найдется на него финансирование, мы его обязательно сделаем. Это будет еще плюс и бонус молодежной архитектуре и молодежным проэктам".

  Попередній матеріал
  Київська податкова показує нових фахівців
  Наступний матеріал
  Буревій зірвав покрівлю музею історії козацтва на Хортиці
  Теги: